Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Instytutu Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Elektromechanik

Wymagania:

  • ogólna znajomość budowy maszyn elektrycznych,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • zdolności manualne.

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Jeżeli szukasz stabilnej i ciekawej pracy przy montażu silników i napędów elektrycznych, chcesz dołączyć do zgranego zespołu fachowców– czekamy na Ciebie!

Prezentacja firmy

Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL jest liderem wśród jednost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja