Elektromechanik // 6.500 zł

Gi Group Poland S.A.

Gliwice, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gliwice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rutynowa konserwacja parku maszynowego i urządzeń
  • Naprawy parku maszynowego i urządzeń
  • Wprowadzanie usprawnień dotyczacych konserwacji

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienień elektrycznych 1E (eksploatacyjne)
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych
  • Zdolności manualnych (naprawy)
  • Umiejętności trafnego zdiagnozowania awarii i samodzielnego podejmowania decyzji
  • Mile widziana znajomość urządzeń SEPRO i Engel

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę w systemie 3- zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie 6.500 zł brutto
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę multisport
  • 13- naste wynagrodzenie
  • Premię frekwencyjno- jakościową po okresie próbnym do 500 zł brutto

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.