ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektromechanik

Miejsce pracy: Grudziądz

Numer ref. ELK/080/AJA

Zadania:

  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń przemysłowych w dobrym stanie produkcyjnym
  • Usuwanie awarii
  • Naprawa, konserwacja oraz przegląd maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Wdrażanie nowych rozwiązań

Oferta:

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w nowoczesnej firmie produkcyjnej
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę podpisana bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności (podstawa plus premia)

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials