Elektromechanik

Hays Poland

Gliwice, śląskie

Hays Poland

Gliwice
Gliwice
NR REF.: 1146427

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Elektromechanik / Technik Utrzymania Ruchu.

Główne obowiązki:

  • Usuwanie awarii w zakresie elektryki i mechaniki,
  • Diagnostyka awarii,
  • Dbałość o ciągłość produkcji,
  • Działania prewencyjne.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku; jako mechanik, elektryk, elektromechanik lub technik w dziale Utrzymania Ruchu,
  • Mile widziane uprawnienia SEP,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany, od poniedziałku do piątku).

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej hali, w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji,
  • Umowę o pracę,
  • Pakiety szkoleń.

Jeśli ta oferta jest interesująca dla Ciebie, wyślij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy