Opis stanowiska pracy

• Przygotowanie maszyn do produkcji: składanie, przezbrajanie
• Remonty maszyn oraz modernizacja
• Bieżące naprawy mechaniczne oraz elektryczne maszyn
• Realizacja planu przeglądów i konserwacji
• Zgłaszanie zauważonych awarii oraz usterek
• Kalibracja oraz kontrola sprzętu kontrolno-pomiarowego
• Zgłaszanie zapotrzebowania części zamiennych
• Praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania

• Wykształcenie średnie techniczne/zawodowe (elektryk, elektromechanik, automatyk)
• Co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku elektryka w dziale utrzymania ruchu
• Znajomość schematów elektrycznych i pneumatycznych
• Wiedza z zakresu systemów sterowania (automatyki), pneumatyki i mechaniki maszyn produkcyjnych.
• Świadectwo kwalifikacyjne typu E uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń,
instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji – sieci, urządzenia i instalacje o napięciu 1kV będzie dodatkowym atutem
• Odpowiedzialność, dokładność, terminowość
• Duża motywacja i zaangażowanie oraz nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń

Prezentacja firmy

Firma Profi Sp. z o. o., należąca do Grupy Bounty Brands, będąca lidere... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
• Pracę w profesjonalnym zespole w renomowanej międzynarodowej firmie • Stabilność zatrudnienia w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej • Możliwość rozwoju zawodowego
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji