Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Ujeździec Mały

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży spożywczej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych:
  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED
  • Bezpłatną stołówkę
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bony i paczki świąteczne
  • Bilety na koncerty, bilety na football amerykański - drużynę Panthers Wrocław
  • Dofinansowanie kształcenia (szkoły, kursy, szkolenia)
  • Wiedzę i solidne doświadczenie w zakresie zarządzania oraz możliwość pracy z najnowszymi maszynami i technologiami w Utrzymaniu Ruchu
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się nowoczesnej firmie produkcyjnej

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie)
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku bądź o podobnym profilu (Elektryk, Mechanik) w dziale Utrzymania Ruchu
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP eksploatacyjne, min. 1kV lub 20 kV
  • Podstawowa znajomość budowy maszyn, schematów elektrycznych i podstawowych zasad działania układów pneumatycznych i hydraulicznych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Aktywne usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami
  • Wykonywanie czynności łączeniowych i naprawczych w rozdzielniach niskiego napięcia
  • Regeneracja, konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń
  • Aktywne uczestnictwo w proponowaniu technicznych rozwiązań i problemów występujących w utrzymaniu ruchu
  • Ścisła współpraca z liderami działów produkcji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy