Elektromechanik w Dziale Utrzymania ruchu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zapewnienie utrzymania ciągłości pracy maszyn i urządzeń technologicznych,
  • Prace elektryczne 60%, mechaniczne 30%, automatyczne 10%,
  • Serwisowanie urządzeń chłodniczych, elektrycznych, pieców, mieszałek, stołów załadowczych,
  • Usuwanie awarii, przeprowadzanie przeglądów i konserwacji maszyn i instalacji
  • Współpraca z Kierownikiem Działu Produkcji, pracownikami produkcji oraz firmami serwisowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (elektryk, mechanik, automatyk),
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Umiejętność organizacji pracy i współpracy,
  • Dyspozycyjność, samodzielność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie zmianowym (pon - pt w godz. 6-14/13-21 + co druga sobota),
  • Rozwój i doskonalenie zawodowe w strukturach firmy,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Lokalizacja: Warszawa, Annopol (dojazd np. tramwajem 4, 1).

Numer referencyjny: EUR/WA2/05/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.