Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/05/2018.

Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

Mysłowice, śląskie

Manuli Hydraulics Polska S.A.

Opis stanowiska pracy

Manuli Hydraulics Polska S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu Manuli Rubber Industries działającego m.in w sektorze produkcji części hydraulicznych.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektromechanika w dziale utrzymania ruchu

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • wykonywanie napraw oraz usuwanie usterek maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie bieżących przeglądów oraz konserwacji maszyn,
  • prowadzenie zapisów dotyczących interwencji na maszynach.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (elektromechaniczne, elektryczne),
  • dobra znajomość elektrotechniki,
  • dobra znajomość mechaniki,
  • doświadczenie na stanowisku elektryka, mechanika,
  • uprawnienia SEP,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • ZFŚS, Karta Multi Sport, PZU ubezpieczenie grupowe,
  • premie produkcyjne, karta Lunch Pass.

Manuli Hydraulics Polska S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu Manuli Rubber... Industries działającego m.in w sektorze produkcji części hydraulicznych.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne