ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Mysłowice, Sosnowiec, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Gliwice

Miejsce pracy: Mysłowice

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • Praca w organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Premia produkcyjna - miesięczna
  • Pełny pakiet socjalny (m.in. bony i paczki świąteczne, dopłaty do wypoczynku)
  • Możliwość przystąpienia do Kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • Karty Lunch Pass, Karty MultiSport
  • Parking pracowniczy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (mile widziane techniczne - mechanik, elektryk i pokrewne)
  • Dyspozycja do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Uprawnienia SEP (mile widziane)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość elektrotechniki i mechaniki
  • Doświadczenie na stanowisku elektryka lub mechanika - mile widziane

Zadania:

  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie usterek
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń
  • Konserwacja maszyn i urządzeń
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy