Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

ŁÓDŹ, łódzkie

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja
na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Od: Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA:

  • praca jako elektromechanik w zespole Utrzymania Ruchu,
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń,
  • bieżące naprawy na wydziale produkcyjnym,
  • pozyskiwanie i magazynowanie części zamiennych,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczących napraw i konserwacji.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne (preferowana mechatronika, elektryka, elektromechanika),
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej ,
  • praktyczna wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń (elektryka, mechanika, hydraulika, pneumatyka),
  • uprawnienia elektryczne do 1kV (mile widziane do 15kV),
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym czasu pracy

Uprawnienia na suwnice, prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w pracy w środowisku TPM będą dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji,
  • świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną,
  • miłą i angażującą atmosferę pracy w młodym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.