ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Legnica, Gniewomierz, Złotoryja, Jawor, Strzegom

Praca w Gniewomierzu k. Legnickiego Pola

Oferta:

  • Obecnie praca w systemie 1-zmianowym, docelowo w 3-zmianowym
  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Bardzo dobra atmosfera w pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, MultiSport)
  • Satysfakcjonująca praca przy nowoczesnych technologiach w międzynarodowej organizacji
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk, mechanik lub pokrewne)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych, hydraulicznych, mechanicznych i pneumatycznych maszyn i urządzeń
  • Uprawnienia SEP
  • Gotowość do nauki i rozwoju w zakresie elektropneumatyki, elektryki, automatyki, mechaniki oraz obsługi programu SAP

Zadania:

  • Serwisowanie oraz przeglądy maszyn
  • Diagnozowanie, naprawa maszyn, usuwanie problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych
  • Instalacja nowych maszyn i stanowisk produkcyjnych
  • Współpraca i spotkania z dostawcami maszyn, serwisami zewnętrznymi

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials