Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Kluczowe zadania:

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym i mechanicznym
  • Dokonywanie przeglądów serwisowych, diagnostyki i napraw
  • Analiza przyczyn i usuwanie skutków awarii
  • Zarządzanie magazynem części zamiennych
  • Zapewnienie technicznego wsparcia przy instalacji maszyn

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowany kierunek; elektromechanika)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • Umiejętność naprawy maszyn i urządzeń oraz czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Znajomość języka anielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, oferującej zaawansowane rozwiązania dla branży automotive
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o premie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials