Elektromechanik - Utrzymanie Ruchu

Winkelmann Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej. Największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1300 pracowników. Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie.

Sektor automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica

Jaki zakres obowiązków i odpowiedzialności proponujemy?

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn,
  • Naprawy, konserwacje maszyn produkcyjnych,
  • Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki i mechaniki,
  • Usprawnienia i optymalizacja pracy maszyn produkcyjnych,
  • Analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie elektromechaniczne, elektrotechniczne, mechaniczne,
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych – co najmniej do 1 kV,
  • Samodzielność i dokładność, zdolności manualne będą atutem,
  • Gotowość pracy w systemie trzy zmianowym.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • Ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • Skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe,
  • Możliwość używania języków obcych – dofinansowanie do nauki,
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym,
  • Opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Świadczenia z ZFŚS,
  • Dofinansowaną stołówkę pracowniczą,
  • Imprezy integracyjne,
  • Roczne rozmowy pracownicze.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.