Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Michael Page

Sosnowiec, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba ta będzie odpowiedzialna za wykrywanie i usuwanie awarii oraz innych nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z włoskim kapitałem, poszukujemy kandydata na stanowisko Elektromechanika Utrzymania Ruchu.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Planowanie i wykonywanie przeglądów konserwacji, napraw maszyn, urządzeń i infrastruktury zgodnie z harmonogramem
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
  • Podłączanie i uruchamianie maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek i awarii
  • Współpracę z liderami poszczególnych działów, klientami i dostawcami zewnętrznymi
  • Kontakt z producentami maszyn i dostawcami zewnętrznymi
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Udział w projektach optymalizacji procesu produkcji
  • Raportowanie bezpośrednio do Kierownika Produkcji

Profil kandydata

Profil kandydata:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku mechanika lub pokrewnym
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu budowy i działania maszyn i urządzeń
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale UR
  • Uprawnienia SEP do 1kV/20kV
  • Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale UR min. 3 lata
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Umiejętność wykonywania pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Opanowanie i zaangażowanie
  • Dobra znajomość komputera, pakietu Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • Wsparcie techniczne w trakcie wdrożenia na stanowisko pracy
  • Rozbudowany pakiet medyczny
  • Nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych - Kaizen)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Dobrą atmosferę pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Sosnowiec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page