Elektromechanik Utrzymania Ruchu

LeasingTeam Sp. z o.o.

Karczew, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Karczew
Nr ref.: 0014388
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• Diagnozowanie i naprawy układów mechanicznych, pneumatycznych i automatyki;
• Odpowiedzialność za powierzone maszyny produkcyjne;
• Naprawy bieżące;
• Raportowanie w systemie działań podejmowanych na maszynach;
• Działania korygujące oraz doskonalące w ramach utrzymania maszyn.

Oczekiwania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne;
• Zmysł techniczny, umiejętność analitycznego myślenia;
• Znajomość napędów elektrycznych;
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym;
• Ważne uprawnienia SEP 1kV.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z czytelnym systemem premiowym;
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (przez zakład produkcyjny).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.