Elektromechanik utrzymania ruchu

HR SIGMA

43-300 Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: 43-300 Bielsko-Biała

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:Elektromechanik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

  • naprawy, modyfikacje i przeglądy okresowe maszyn produkcyjnych
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1Kv (ewentualnie możliwość wyrobienia)
  • doświadczenie w pracy jako elektryk mile widziane
  • gotowość do nauki

Firma oferuje:

  • stabilną pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zdobycie doświadczenia
  • umowę o pracę
Więcej ogłoszeń na stronie : www.hrsigma.pl

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA