Elektromechanik Utrzymania Ruchu - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Elektromechanik Utrzymania RuchuMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Usuwanie awarii i ibieżących napraw w zakresie mechaniki, elektryki i pneumatyki.
  • Realizacja harmonogramów przeglądów maszyn, czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu oraz ogólne zadania z nim związane.
  • Współtworzenie standardów obsługi technicznej w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn oraz urządzeń;
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej oraz udział w jej opracowywaniu.
  • Aktywny udział w procesie uruchamiania nowych linii produkcyjnych, maszyn oraz wyposażenia fabryki.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym minimum 3 lata;
  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/elektryki/ pneumatyki;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych; pneumatycznych.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w innowacyjnej firmie.
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy.
  • Atrakcyjne szkolenia oraz pakiet benefitów.
  • Realny rozwój zawodowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.