Elektromechanik / Technik Utrzymania Ruchu

Gi Group Poland S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Wrocław
W związku z rozwojem naszego Klienta i rozbudową zakładu prowadzimy rekrutację na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK / TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

NASZ KLIENT OFERUJE:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (3 m-ce, 1 rok, czas nieokreślony)
atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze: ok. 6500 PLN brutto
premię frekwencyjną 25 PLN brutto za każdy dzień pracy
prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz kartę MultiSport
dofinansowanie do posiłków
podwyżki wynagrodzenia co roku
bezpłatne dojazdy dla Pracowników m.in. z: Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Trzebnicy oraz z Wrocławia
świadczenia z ZFŚS: premia wakacyjna i świąteczna
pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

TWOJE ZADANIA:
wykonywanie napraw maszyn i urządzeń
przeglądy okresowe
szkolenia Pracowników
praca z nowoczesnymi systemami

NASZE OCZEKIWANIA:
wykształcenie techniczne
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
uprawnienia SEP
znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym po 12 godzin (pierwszy okres czasu pracy będziesz pracować od poniedziałku do piątku po 8 godzin), później możliwość przejścia w tryb dzienny 8 godzinny bądź w tryb czterobrygadowy

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.