Elektromechanik / Technik Utrzymania Ruchu

Gi Group Poland S.A.

Wałbrzych, dolnośląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Wałbrzych
W związku z rozwojem naszego Klienta i rozbudową zakładu prowadzimy rekrutację na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK / TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

NASZ KLIENT OFERUJE:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (3 m-ce, 1 rok, czas nieokreślony)
atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze: ok. 6500 PLN brutto
premię frekwencyjną 450 PLN brutto
prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz kartę MultiSport
dofinansowanie do posiłków
podwyżki wynagrodzenia co roku
bezpłatne dojazdy dla Pracowników m.in. z: Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Trzebnicy oraz z Wrocławia
świadczenia z ZFŚS: premia wakacyjna i świąteczna
pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

TWOJE ZADANIA:
wykonywanie napraw maszyn i urządzeń
przeglądy okresowe
szkolenia Pracowników
praca z nowoczesnymi systemami

NASZE OCZEKIWANIA:
wykształcenie techniczne
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
uprawnienia SEP
znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym po 12 godzin (pierwszy okres czasu pracy będziesz pracować od poniedziałku do piątku po 8 godzin), później możliwość przejścia w tryb dzienny 8 godzinny bądź w tryb czterobrygadowy

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.