Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/02/2019.

Elektromechanik samochodowy z doświadczeniem

5844AP STEVENSBEEK, zagranica

Crazy Wheels

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko elektromechanik z doświadczeniem
w naprawach i obsłudze samochodów osobowych.

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Pracę w profesjonalnym, pomocnym i przyjaznym zespole
- Możliwość zdobywania specjalistycznej wiedzy i nowych umiejętności
- Dobre warunki pracy
- Zakwaterowanie
- Pomoc w sprawach organizacyjnych
- Wysokie wynagrodzenie oraz możliwość nadgodzin

Wymagania

- Wykształcenia zawodowego lub średniego samochodowego/ mechanicznego lub pokrewnego
- Znajomości budowy pojazdów oraz zagadnień serwisowych aut osobowych
- Pracy wysokiej jakości
- Pracowitości i poczucia odpowiedzialności
- Solidności, zaangażowania
- Umiejętności pracy w zespole

Zajmujemy się serwisem, diagnozowaniem oraz naprawą aut osobowych w Holandii. Zespół składa... się z młodych dynamicznych osób. Wkładamy wiele wysiłku i zaangażowania w naszą pracę. Bardzo ważna dla nas jest opinia oraz marka naszego warsztatu dlatego staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom.
Jeżeli lubisz pracę jako mechanik, masz doświadczenie oraz nie boisz się wyzwań to właśnie Ciebie szukamy.
Napisz do nas lub zadzwoń
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
11.800,00 zł - 12.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
Możliwosc godzin nadliczbowych
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka , Praca Motoryzacja / Automotive