Elektromechanik - rekrutacja online

HRK S.A.

Tychy, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ElektromechanikMiejsce pracy: Tychy

Zadania:

  • rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii
  • przeglądy maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • wykonywanie remontów oraz konserwacji maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi przeglądami i naprawami
  • wykonywanie usprawnień maszyn
  • instalacja nowego sprzętu oraz współpraca z zewnętrznymi dostawcami podczas instalacji
  • wykonywanie niezbędnych zmian i modyfikacji sprzętu, systemów i instalacji
  • uczestnictwo przy tworzeniu i utrzymaniu standardów oraz procedur

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość budowy i funkcjonowania maszyn
  • umiejętność czytania, rozumienia i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • znajomość mechaniki, pneumatyki i układów sterowania
  • uprawnienia SEP do 1kV lub 20 kV
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.