Elektromechanik - rekrutacja online

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łowicz, łódzkie

Miejsce pracy: Łowicz

W tej trudnej sytuacji wciąż jesteśmy dla Ciebie dostępni. Poszukujesz pracy? Zostań w domu i skontaktuj się z nami. Obecnie prowadzimy rozmowy rekrutacyjne przez telefon.

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży spożywczej
  • Konkurencyjna podstawa oraz premie miesięczne i kwartalne
  • Możliwość wyrobienia w ramach pracy uprawień SEP
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych - karta multisport, dodatkowo bony świąteczne i paczki dla dzieci

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie lub zawodowe związanie z elektryką lub mechaniką
  • Wiedza teoretyczna w zakresie elektromechaniki
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu działania i napraw instalacji elektrycznych oraz przeglądów
  • Dobra organizacja pracy oraz zdolności technicznie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz wszelkich napraw maszyn i urządzeń
  • Przestrzeganie terminów napraw i konserwacji linii produkcyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji (HACCP/ IFS/ BRC)
  • Wykonywanie napraw podczas procesów produkcji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy