Elektromechanik - PRACA STAŁA

AXA Stenman Poland Sp. z o.o.

42-400 Zawiercie, śląskie

AXA Stenman to wiodący europejski dostawca domowych i rowerowych produktów zabezpieczających. AXA produkuje i sprzedaje szeroki wybór okuć okiennych i drzwiowych dla sektora budowlanego i remontowego.

Miejsce pracy: 42-400 Zawiercie

W związku z dużym rozwojem naszej firmy poszukujemy nowej osoby, która dołączy do stale rozrastającego się działu Utrzymania Ruch.

Co oferujemy?
•stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
•wynagrodzenie zasadnicze + premię miesięczną (30%) + premię absencyjną,
•bardzo dobre i komfortowe warunki pracy, przyjemną atmosferę pracy w nowopowstałym obiekcie,
•prywatną opiekę medyczną LUX MED, grupowe ubezpieczenie na życie PZU na preferencyjnych warunkach, dodatkowe benefity (m.in. karty podarunkowe dla dzieci, świąteczne karty podarunkowe dla pracowników; karta podarunkowa okolicznościowa np. z okazji narodzin dziecka, dla nowożeńców; współfinansowanie zielonej szkoły (50%); możliwość uzyskania pożyczki z ZFŚS na preferencyjnych warunkach; szereg akcji i eventów wewnątrzzakładowych),
•możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju poprzez udział w odpowiednich szkoleniach.

Czego oczekujemy od kandydatów?
- Wykształcenie min. średnie kierunkowe (wyksztalcenie wyższe/ inżynierskie o kierunku elektrycznym będzie dodatkowym atutem),
- Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Uprawnienia SEP do 1kV,
- Znajomość rysunku technicznego, umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej,
- Znajomość czytania i tworzenia schematów elektrycznych,
- Umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnego rozwiązywania problemów,
- Znajomość systemów sterownia firm Siemens, Omron będzie dodatkowym atutem,
- Umiejętność pracy pod presją czasu,
- Podstawowa znajomość obsługi komputera,
- Spostrzegawczość, dokładność i komunikatywność,
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- Znajomość pneumatyki.

Zakres obowiązków:
•Wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń,
•Diagnozowanie oraz usuwanie usterek oraz przyczyn usterek w zakresie układów elektrycznych oraz sterowania maszyn wyposażonych w sterowniki PLC,
•Modyfikowanie i wykonywanie nowych instalacji elektrycznych oraz układów sterowania,
•Zapewnienie zawsze aktualnego oprogramowania,
•Utrzymywanie sprawności linii technologicznych, maszyn i urządzeń – bieżące usuwanie awarii,
•Analizowanie przyczyn powstawania awarii oraz wdrażanie działań korygujących
•Wykonywanie napraw, konserwacji urządzeń i instalacji procesowych,
•Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi obowiązkami na stanowisku,
•Współpraca z poszczególnymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizowanych zadań (np. produkcja, jakość),
•Udział w projektach wdrożeniowych, usprawniających oraz innych podyktowanych potrzebami biznesowymi zakładu,

Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zachęcamy do aplikowania!!!*

Aplikację proszę przesłać na adres mailowy lub za pomocą przycisku aplikuj. Proszę o umieszczenia nazwy stanowiska w aplikacji.

* w aplikacji prosimy zamieścić następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AXA Stenman Poland Sp. z o.o. w Zawiercie ul. Technologiczna 8, do celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AXA Stenman Poland Sp. z o.o. w Zawiercie ul. Technologiczna 8, w celu prowadzenia przez administratora danych procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania.”

Jeśli chcesz, żeby Twoja aplikacja była wykorzystywana do przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie na CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w okresie 6 miesięcy przez AXA Stenman Poland Sp. z o.o. w Zawiercie ul. Technologiczna 8, również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.