Elektromechanik - Praca od zaraz !

Adecco Poland Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Mysłowice

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Dodatek za system czterobrygadowy - 16% płacy zasadniczej,
  • Premię miesięczną uzależnioną od poziomu realizacji ustalonych wskaźników produkcyjnych,
  • Premię za brak absencji,
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do karty Multisport, Ok System, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do przedszkola, paczki mikołajkowe dla dzieci, świąteczna pomoc finansowa, bilety do kina),
  • Preferencyjne ceny prywatnej opieki medycznej (Medicover),
  • Pracowniczy Program Emerytalny ( PPE).

Zadania:

  • Przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego pod względem ustawienia technicznego,
  • Dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę, zgłaszanie kierownictwu poważniejszych awarii,
  • Dokonywanie napraw uszkodzonych maszyn, urządzeń i sprzętu,
  • Udział w pracach remontowych,
  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń według harmonogramu,
  • Remonty podzespołów, stanowiących moduły zapasowe do maszyn,
  • Uczestnictwo w testach nowych artykułów,
  • Współpraca z serwisantami fabrycznymi maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe o profilu: elektromechanika, elektryczny lub mechanika i budowa maszyn,
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń elektro-energetycznych,
  • Doświadczenie w służbach utrzymania ruchu,
  • Mile widziana praktyczna znajomość zagadnień związanych z instalacją, konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń,
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju w kierunku nowych technologii, udoskonaleń, automatyzacji i robotyzacji,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

Oferta pracy stałej

Poleć ofertę znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!

Numer referencyjny: PAC/EM/03/21/KTW/PS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.