Elektromechanik (Nr ref.: SP/EL/SO/MKo

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Sosnowiec, śląskie

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Obowiązki:

  • analiza powstania awarii i naprawa urządzeń znajdujących się na produkcji,
  • dbałość o poprawny stan i pracę maszyn,
  • współpraca przy instalacji nowych urządzeń i maszyn oraz przeprowadzanie testów,
  • modyfikacje istniejących maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (mechatronika, elektryka, elektronika),
  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Elektromechanika lub podobnym,
  • wiedza z obszaru pneumatyki, hydrauliki, elektryki, mechaniki, układów sterowania,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, rysunków technicznych,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,
  • chęć do nauki,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę bezpośrednio pod firmą,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dużej organizacji,
  • liczne świadczenia socjalne (m. in. wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne),
  • możliwość nauki i dalszego rozwoju zawodowego.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.