Elektromechanik/ Maszynista Chłodni

Nowel Sp. z o.o.

05-120 Legionowo, mazowieckie

NOWEL jest rodzinną firmą. Przekazywana przez pokolenia pasja w tworzeniu pieczywa w połączeniu z fachową wiedzą pozwala na zastosowanie nowoczesnych i sprawdzonych technologii w naszych 2-ch zakładach produkcyjnych. Wsparciem dla rozwoju firmy jest ponad 300 osobowy zespół współpracowników, dzięki którym po oferowane przez nas pieczywo każdego dnia chętnie sięgają konsumenci w Polsce i za granicą.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: 05-120 Legionowo

Zadania:

  • Obsługa i nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń wchodzących w skład instalacji chłodniczych oraz energetycznych,
  • Utrzymywanie poprawnej pracy podległych urządzeń,
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń,
  • Wykonywanie napraw bieżących, remonty i modernizacje urządzeń chłodniczych,
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac,
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Doświadczenie w nadzorowaniu/obsłudze instalacji amoniakalnej,
  • Uprawnienia elektryczne do 1kV,
  • Uprawnienia gazowe gr. 2,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość programów MS Word i MS Excel,
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność, zdolności analityczne,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość pracy w nowoczesnym, zautomatyzowanym parku maszynowym ,
  • możliwość udziału w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę ,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • darmowy transport pracowniczy z Płońska , Nasielska, Pułtuska.