Elektromechanik maszyn i urządzeń elektrycznych

Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.

Jaworzno, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym dostawcą usług w zakresie montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych i przemysłowych. Klienci cenią u nas profesjonalizm pracy i wysoką jakość, jak również kompleksowość realizacji „pod klucz”.

Dla nas najważniejsza jest nasza kadra, dzięki której mamy możliwość realizować skomplikowane i wymagające zadania w bezpiecznym środowisku pracy. Dbając o rozwój i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników pomagamy im również spełniać swoje ambicje zawodowe. Dzięki temu już od ponad 60 lat jesteśmy liderem w branży.

Oddział Elektryczno-Mechaniczny jest jednostką zlokalizowaną w Jaworznie, która świadczy usługi w zakresie remontu, konserwacji, przeglądów i modernizacji maszyn i urządzeń elektrycznych i elektromechanicznych wykorzystywanych przez brygady remontowe firmy. Dodatkową ścieżką rozwoju dla elektryków/ elektromonterów jest wyżarzanie elementów. Praca jest ciekawa i pełna wyzwań, jak również ze względu na wyjazdy i delegacje daje możliwość poznania obiektów energetycznych i przemysłowych na terenie Polski.

Do zadań elektromontera należy:

  • Wykonywanie remontów, przeglądów, modernizacji i konserwacji wszelkiego sprzętu elektromechanicznego eksploatowanego w Spółce,
  • Opracowywanie dokumentacji poremontowej

Chcielibyśmy aby kandydat posiadał

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (kierunki: Elektryk, Energetyk, Elektromechanik, Elektronik lub pokrewne)
  • Znajomość budowy i zasad działania maszyn i urządzeń elektrycznych
  • Wiedza na temat podstaw elektrotechniki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność korzystania z DTR
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami przy demontażu i montażu urządzeń elektromechanicznych
  • Umiejętność wykonania dokumentacji poremontowej
  • Świadectwo kwalifikacyjne EG-1
  • Dyspozycyjność - prawo jazdy kat B
  • Umiejętność pracy w małych zespołach

Nowemu pracownikowi chcielibyśmy zaproponować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o u mowę o pracę
  • Możliwość doszkolenia w zawodzie
  • Kursy zawodowe, szkolenia, zdobywanie uprawnień i certyfikatów np. UDT
  • Ścieżkę rozwoju w kierunku wyżarzania
  • Pomoc we wdrożeniu do pracy
  • Pakiet socjalny (karty multisport, karnety na basen, bilety do kina, ZFŚS: wycieczki, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i młodzieży, ekwiwalent za pranie odzieży)

Ubiegając się stanowisko należy przesłać swoje cv wykorzystując formularz aplikacyjny

Do CV prosimy dopisać zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A."

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Zakłady Remontowe Energetyki Katowice Spółka Akcyjna. <br/>Jako p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis