Brembo Poland Sp. z o.o.
Nazywamy się Brembo i jesteśmy światowym liderem produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki unikatowemu know-how, jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby globalnego rynku, począwszy od najpopularniejszych pojazdów europejskich, amerykańskich i japońskich, a kończąc na produktach dla najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych marek. Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje: badania, tworzenie prototypów, rozwój i testowanie, aż po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

W Polsce pracujemy w trzech lokalizacjach. Dąbrowa Górnicza zajmuje się odlewaniem tarcz hamulcowych oraz ich obrabianiem w nowoczesnym parku maszynowym. W Częstochowie produkujemy zaciski. Zakład w Niepołomicach specjalizuje się w piastach.
W związku z rozwojem zakładu w Dąbrowie Górniczej systematycznie rozbudowujemy zespół utrzymania ruchu. Aplikuj!

Elektromechanik maszyn CNC

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Twoje zadania:

Jako członek operacyjnego zespołu utrzymania ruchu podejmiesz się misji opieki nad parkiem maszynowym Brembo.

  • Wykonujesz naprawy interwencyjne i prewencyjne
  • Realizujesz okresowe przeglądy
  • Serwisujesz maszyny i urządzenia produkcyjne
  • Współpracujesz z zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • Planujesz i zamawiasz części, których potrzebujesz
  • Jesteś członkiem zespołu utrzymania ruchu

Wiedza i doświadczenie, które wykorzystasz na stanowisku:

  • Wykształcenie średnie: elektryk/mechanik
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem maszyn
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych

Docenimy także:

  • Zainteresowanie tematami automatyki, hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • Uprawnienia SEP
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • znajomość sterowania PLC i CNC

Kiedy Ty będziesz dbać o nasz park maszynowy, my zadbamy o Ciebie…

Motywacyjny system wynagrodzeń:

  • pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia
  • coroczny system podwyżek
  • premie roczne
  • system nagród KAIZEN
  • pracę przy zróżnicowanym parku maszynowym rozbudowywanym o najnowsze rozwiązania techniczne

Stabilne zatrudnienie:

  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • pracę z doświadczonym zespołem oferującym wsparcie w poszerzeniu umiejętności
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Czeladź, Będzin)

Dodatkowe benefity:

  • karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny
  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna za 1 zł
  • wczasy pod gruszą
  • szkolenia techniczne przeprowadzane przez profesjonalne firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV wraz z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych.