Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromechanik (m/k)

Miejsce pracy: Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki
Obowiązki:
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki, hydrauliki i pneumatyki przemysłowej,
  • wdrożenie i obsługa prewencyjnego utrzymania ruchu,
  • analiza przyczyn powstawania awarii oraz ich usuwanie,
  • zgłaszanie potrzeb materiałowych, narzędziowych, zapotrzebowania na części zamienne,
  • raportowanie,
  • uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i w opracowywaniu standardów inżynieryjnych,
  • szkolenie operatorów w zakresie standardów ustawiania, czyszczenia i kontroli maszyn.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne kierunkowe,
  • min. 2 lata doświadczenia w utrzymaniu ruchu,
  • zaangażowanie i chęć rozwijania umiejętności zawodowych, własna inicjatywa, komunikatywność, odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole, organizacji czasu i ustalania priorytetów,
  • wiedza z zakresu elektromechaniki maszyn oraz ich napraw,
  • sprawna obsługa komputera,
  • mile widziane uprawnienia SEP.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego Klienta,
  • umowę o pracę,
  • podstawę wynagrodzenia + premie,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy