Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromechanik (m/k)

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki, Łódź, Pabianice
Lokalizacja pracy: Konstantynów Łódzki, ul. Langiewicza

Obowiązki:
  • przeglądy i naprawy maszyn, instalacji elektrycznych i mechanicznych,
  • montaż/demontaż instalacji urządzeń elektrycznych,
  • diagnostyka i regulacje urządzeń,
  • wdrażanie ulepszeń i/lub zmian w maszynach i instalacjach,
  • kontrolowanie stanu części zamiennych i narzędzi,
  • utrzymywanie porządku w warsztacie i magazynku części zamiennych,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw i przeglądów,
  • dokumentowanie przebiegu wykonywanych prac,
  • nadzór na przekazaną dokumentacją maszyn i instalacji technologicznych.

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu elektromechanicznym lub pokrewnym,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn oraz elektromechaniki przemysłowej,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów (usuwanie awarii),
  • uprawnienia elektroenergetyczne SEP mile widziane,
  • posiadane doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego Klienta,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie 2-zmianowym,
  • 13 pensję,
  • benefity: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • posiłki 2 razy w tygodniu,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS,
  • czystą pracę w pełni zautomatyzowanym i nowoczesnym zakładzie.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.