Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromechanik (m/k) tylko II zmiany!

Miejsce pracy: Nowy Tomyśl, Grodzisk Wielkopolski, Opalenica, Poznań
Zakres obowiązków:
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie linii produkcyjnych poprzez zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • usprawnianie i optymalizowanie pracy maszyn i instalacji,
  • dopilnowanie terminów i wykonywanie konserwacji, serwisów oraz przeglądów okresowych maszyn i urządzeń technicznych,
  • analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych,
  • realizacja prac związanych z montażem, podłączeniem i uruchomieniem nowych maszyn, instalacji i urządzeń technicznych.

Wymagania:
  • uprawnienia elektryczne do 1 kV,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektromechaniki, elektryki, mechatroniki,
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji czasu pracy,
  • znajomość obsługi komputera,
  • mile widziana znajomość systemu SAP,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz podnośników koszowych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (5:30-13:45/14:15-22:30),
  • atrakcyjny system premiowy,
  • bogaty pakiet benefitów, m. in. karta Multisport, dofinansowanie kursów i szkoleń, zniżki na firmowe produkty.
Miejsce pracy: okolice Nowego Tomyśla

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388. .
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy