Elektromechanik - Głuchowo k. Poznania

OTTO Work Force

Głuchowo, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Głuchowo

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta w Głuchowie poszukujemy kandydata na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Nr ref. MK/ELMECH/09/2017

Miejsce pracy: Głuchowo k. Poznania

Zakres obowiązków:
- nadzór nad pracą urządzeń i środków transportowych oraz zabezpieczenie ich ciągłej pracy,
- wykonywanie napraw sortera oraz okresowych przeglądów,
- dozór prac prowadzonych przez firmy zewnętrzne,
- dbałość o sprzęt, urządzenia i powierzone narzędzia,
- realizacja pod kierunkiem przełożonego projektów przeróbek, modyfikacji i usprawnień,

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w zakresie elektromechaniki oraz mechaniki,
- minimum średnie wykształcenie techniczne (elektryka/automatyka)
- uprawnienia SEP typu E do 1 kV,

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę,
- pracę w systemie 3-zmianowym,
- pracę od zaraz,
- wynagrodzenie podstawowe + 30% dodatki za nocki (od stawki podstawowej) + wysokie premie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.