Elektromechanik Dzierżoniów

Gi Group Poland S.A.

Dzierżoniów, dolnośląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Dla naszego Klienta z branży automotive, poszukujemy pracowników na stanowisko pracy: Elektromechanik

Główne zadania:

· Bieżące i zgodne z przyjętymi standardami prowadzenie obsługi grupy maszyn i urządzeń

· Inspekcja techniczna maszyn i urządzeń tzn. serwisowanie, przeglądy TPM, konserwacja

· Usuwanie problemów mechanicznych, elektrycznych oraz przeglądy okresowe maszyn i urządzeń

Wymagania:

· Praktyczna wiedza z zakresu elektryki, mechaniki

· Znajomość zagadnień technicznych: pneumatyka, hydraulika siłowa, układy sterowania oraz systemy napędowe

· Posiadanie aktualnych uprawnień SEP E1 do 1kV, mile widziane powyżej 1 kV

· Wykształcenie min. zawodowe (preferowane: Elektryczne, Mechatronika, Automatyka)

· Mile widziana znajomość automatyki,

· Minimum rok doświadczenia w firmie produkcyjnej w dziale Utrzymania Ruchu.

Oferujemy:

· Umowa o pracę bezpośrednio u Naszego Klienta

· Bogaty pakiet świadczeń (między innymi opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich)

· Wynagrodzenie do negocjacji, uzależnione od doświadczenia i umiejętności

· Otwarte i przyjazne środowisko pracy.

· Szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.