Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/11/2017.

Elektromechanik - dział utrzymania ruchu

Częstochowa, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

• Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń na produkcji,
• Analiza i usuwanie przyczyn awarii,
• Uczestnictwo w działaniach prewencyjnych,
• Udział w usprawnianiu i modernizacji maszyn i urządzeń,
• Wykonywanie przeglądów i remontów zgodnie z ustalonym planem,
• Udział w instalacji nowych maszyn i urządzeń,
• Nadzór nad dokumentacją.

• Uprawnienia SEP do 1 kV
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Wykształcenie min. zawodowe o profilu elektrycznym lub mechanicznym
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• Dokładność, sumienność i umiejętność pracy w zespole,
• Inicjatywa i zaangażowanie

• Stałe zatrudnienie bezpośrednio u klienta
• Umowę o pracę docelowo na czas nieokreślony
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
• Ubezpieczenie, kartę multisport

 Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis