Elektromechanik (bez doświadczenia)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Radzymin, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Radzymin

Zadania:

  • Budowa, montaż, uruchomianie maszyn
  • Układanie kabli i przewodów, podłączenia elektryczne i pneumatyczne
  • Naprawy maszyn u klienta
  • Drobne prace ślusarskie (wiercenie, gwintowanie itp.)
  • Zgłaszanie i wdrażanie zmian usprawniających pracę

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane kierunki elektryka, elektromechanika)
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  • Znajomość standardów elektrycznych zasilania i sterowania maszyn
  • Doświadczenie w wykonywaniu napraw mechanicznych i elektrycznych - mile widziane
  • Uprawnienia SEP do 1 KV - mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B. w użyciu
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie od zaraz
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego od podstaw
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach pracy
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie merytoryczne
  • Miła i przyjazna atmosfera pracy
  • Miejsce pracy: Radzymin

Numer referencyjny: EM/WA2/112018/A3/MD
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.