Elektromechanik - Automatyk Utrzymania Ruchu

Fibro Poland sp. z o.o.

Oława, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z sektora automotive w Oławie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych zarówno od strony mechanicznej jak i elektrycznej z elementami automatyki przemysłowej
  • Szybkie i skuteczne usuwanie usterek i przywracanie funkcjonalności maszyn
  • Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych
  • Analiza zużycia elementów maszyn
  • Przeglądy oraz prace konserwacyjne i remontowe urządzeń
  • Sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych pracach
  • Wykonywanie innych czynności zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami i umiejętnościami

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o specjalności elektromechanik, elektryk, automatyk lub mechanik
  • Praktyczne wiedza z zakresu budowy maszyn, umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania schematów pneumatycznych oraz schematów obwodowych
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, otwartość oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Uprawnienie SEP przynajmniej do 1 kV i zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m
  • Mile widziana praktyczna znajomość języka angielskiego, systemów PLC Siemens i napędów falownikowych SEW

Oferujemy:

  • Stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

Prezentacja firmy

Firma z branży automotive z Oławy.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne