Elektromechanik // 9.400 zł

Gi Group Poland S.A.

Bytom, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Bytom
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego pod względem ustawienia technicznego
  • Dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę oraz zgłaszanie awarii
  • Dokonywanie napraw uszkodzonych maszyn, urządzeń i sprzętu
  • Udział w pracach remontowych
  • Przeglądy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Współpraca z serwisantami fabrycznymi maszyn i urządzeń

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia min. średniego zawodowego
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 4- brygadowym (praca po 8 h dziennie, 5 dni w tygodniu)
  • Uprawnienień do obsługi urządzeń elektro-energetycznych SEP w zakresie eksploatacji
  • Umiejętności analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • Umiejętność diagnozowania awarii elektrycznych na maszynach
  • Podstawowej znajomości zagadnień z automatyki (diagnoza awarii)

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Wynagrodzenie od 6.400 do 9.400 zł brutto (podstawa + dodatek)
  • Dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym
  • Premię za bezwypadkowość 150 zł brutto
  • Premię produkcyjną 380 zł brutto
  • Dofinansowanie do posiłku- 13 zł dziennie
  • Opiekę medyczna
  • Kartę multisport
  • Ubezpieczenie grupowe

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.