Elektromechanik (5000 - 6000 brutto)

Warszawa, mazowieckie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1128382

Dla naszego Klienta,międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie Kandydatów do pracy na stanowisku Elektromechanika.

Osoba zatrudniona na tym stanowiskubędzie odpowiedzialna za utrzymanie i optymalizację działania maszyn i urządzeń oraz instalacji zgodnie z harmonogramem remontów i dokumentacją techniczną. Będzie brała udział w pracach prewencyjnych, przeglądach i naprawach, diagnozowaniu oraz usuwaniu lub minimalizowanie przestoju w procesie produkcyjnym spowodowanym usterkami maszyn lub urządzeń. Dodatkowo, w zakresie obowiązków jest prowadzenie ewidencji wykonywanych prac.

Od Kandydatów oczekujemyumiejętności czytania dokumentacji technicznej, praktycznej wiedzy z zakresu elektryki i mechaniki oraz wcześniejszego doświadczenia na stanowisku elektryka lub mechanika. Wymogiem koniecznym jest posiadanie uprawnień SEP z grupy G1 1kV/G2/ G3 D i E oraz mile widziane będą uprawnienia na wózki widłowe lub nożycowe.

Nasz Klient oferujestabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie, bonus relokacyjny, pracę w systemie równoważnym 12h (6-18, 18-6, 2 dni wolne), atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do wypoczynku, karta MultiSport oraz inne bonusy okolicznościowe.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Praca na produkcji , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Praca fizyczna