ELEKTROAUTOMATYK-KIEROWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Zakład Drobiarski LECH-DRÓB Sp. z o.o.

Zalewo, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2362

Obowiązki:

-Zarządzanie zespołem pracowników,
-Nadzór nad dokumentacją techniczna oraz całościowym stanem technicznym maszyn i urządzeń,
-Planowanie i nadzorowanie przeglądów , konserwacji i napraw maszyn i urządzeń,
-Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy maszyn i urządzeń,
-Optymalizacja kosztów utrzymania ruchu,
utrzymywanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych,
-naprawy i regulacje szaf sterowniczych, układów sterowania maszyn,
-uruchamianie i walidacja urządzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP i przeciwpożarowymi,
przygotowywanie urządzeń pod badania UDT
-planowanie zakupów części zamiennych oraz materiałów
-tworzenie raportów napraw,

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • umiejętność tworzenia prostych układów sterowania i automatyki
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa przemysłowego
  • umiejętność korzystania z programów sterowników PLC
  • znajomość układów elektroniki i automatyki przemysłowej

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: eletronika, automatyka, elektrotechnika
  • średnie zawodowe, kierunek: elektronika, elektrotechnika, automatyka

Zawód:

  • Technik elektronik* (wymagany staż - lata: 3)
  • Technik automatyk* (wymagany staż - lata: 3)

Miejsce pracy: Tartaczna 20B, 14-230 Zalewo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Elektronika / Telekomunikacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy