ELEKTRO-MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

MDM NT Sp. z o.o

Bażanowice, k., Cieszyn, śląskie

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do dwóch naszych zakładów produkcyjnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bażanowice, k., Cieszyn

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Analiza przyczyn awarii, podejmowanie działań prewencyjnych, proponowanie ulepszeń.
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń.
  • Przeprowadzanie terminowych przeglądów i konserwacji.
  • Ustawianie maszyn w procesie produkcyjnym.
  • Nadzór nad infrastrukturą zakładu.
  • Zgłaszanie potrzeb dotyczących niezbędnych części zamiennych.
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi.
  • Udział w instalacji i uruchomieniach nowych linii technologicznych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu (mechanik/ elektryk/ automatyk),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe kierunkowe ,
  • uprawnienia SEP E do 1 kV,
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole,
  • kreatywność i konsekwencja w rozwiązywaniu napotykanych problemów,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • prawo jazdy kat. B

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • stałą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • codzienny kontakt z zaawansowanymi technologiami
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • zdobywanie nowych doświadczeń
Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ.