ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektormechanik

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik

Numer ref. EMC/037/WMR

Zadania:

• Wsparcie techników przy usuwaniu usterek

• Konserwacja i naprawa automatyki maszyn

• Przygotowywanie, weryfikowanie specyfikacji technicznej i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

• Analiza raportów awarii

• Kontrola elementów bezpieczeństwa i sterowania

• Postępowanie zgodnie z procedurami jakości

• Zgłaszanie propozycji modyfikacji pracy urządzenia

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe lub średnie techniczne

• Podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania

• Doświadczenie w projektowaniu, programowaniu i uruchamianiu systemów automatyki

• Praktyczna umiejętność stosowania sterowników PLC oraz znajomość zagadnień automatyki przemysłowej

• Umiejętność czytania, analizowania i aktualizowania schematów elektrycznych

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

• Umowa o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u klienta)

• Wysokie zarobki

• Stała opieka konsultanta

• Deputat w postaci świeżego pieczywa

• Dostęp do karty Multisport, opieki medycznej

• Zniżki na kursy językowe i artykuły spożywcze

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials