Elektormechanik/Automatyk

Michael Page

Częstochowa, śląskie

Michael Page Michael Page

Znana i rozwijająca się firma z branży spożywczej, której produkty mogły trafić w Twoje ręce poszukuje doświadczonego elektormechanika, którego głównym zadaniem będzie wdrażanie rozwiązań technicznych usprawniających pracę maszyn.Praca w systemie zmianowym.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

- modernizacja urządzeń i maszyn produkcyjnych;
- wdrażanie rozwiązań technicznych usprawniających pracę maszyn;
- zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne;
- wykonywanie napraw, konserwacji i przeglądów maszyn;
- utrzymywanie procesu produkcyjnego poprzez prowadzenie elektrycznych/mechanicznych prac eksploatacyjnych.

Profil kandydata

- wykształcenie kierunkowe (elektromechanik, elektryk, mechatronik, automatyk lub elektronik);
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej;
- praktyczna znajomość obwodów analogowych i cyfrowych;
- doświadczenie przy pracach elektrycznych (uprawnienia SEP 1 kV);
- umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej;
- gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym;
- mile widziana znajomość zasad pneumatyki i hydrauliki oraz doświadczenie w zakresie systemów automatyki przemysłowej;
- badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy

- umowę o pracę - pełny etat;
- możliwości realizacji własnych pomysłów;
- stabilne warunki zatrudnienia uzależnione od posiadanych umiejętności.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Częstochowa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page