Elektomechanik / Pracownik utrzymania ruchu - Gliwice , śląskie
od Orienta Polska Sp. z o.o.
Orienta Polska Sp. z o.o.

Elektomechanik / Pracownik utrzymania ruchu

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży automotive poszukujemy osoby na stanowisko Elektomechanik / Pracownik utrzymania ruchu.

Opis stanowiska:
- Naprawa maszyn
- Wykonywanie prac konserwacyjnych maszyn
- Bieżące prace na produkcji
- Reagowanie i podejmowanie adekwatnych działań przy usterkach i nieprawidłowościach

Oczekiwania:
- Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
- Uprawnienia SEP G1
- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia zawodowego,
- Możliwość przyuczenia do zawodu
- Rozwój w strukturach firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.