Electronics Engineer

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1172490

Obecnie poszukujemy Inżyniera Elektronika do firmy w Katowicach.

Zakres obowiązków:
  • Rozwój (projektowanie, testowanie i walidacja) nowych czujników i elektroniki
  • Współpraca z inżynierem produkcji, projektowanie i uruchamianie nowego sprzętu do testowania
  • Wsparcie techniczne procesu wprowadzania nowych produktów -badania pod kątem zgodności z normami metrologicznymi i bezpieczeństwa
  • Wspieranie testów klientów pod kątem nowych aplikacji i wspieranie istniejących aplikacji
  • Przygotowanie planu testów czujników/walidacja wraz z harmonogramem
  • Odpowiedzialność za realizację projektów w celu zapewnienia odpowiedniej jakości i terminowości dostaw zgodnie z potrzebami klientów
  • Pisanie oprogramowania wbudowanego dla nowych produktów
  • Przygotować dokumentację wyników testów

Wymagania:
  • Dyplom inżyniera elektroniki
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w projektowaniu/rozwoju urządzeń elektronicznych
  • Doświadczenie w projektowaniu obwodów analogowych i cyfrowych
  • Doświadczenie w projektowaniu i pisaniu wbudowanego oprogramowania C
  • Doświadczenie w Altium
  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu PCB i lutowaniu
  • Doświadczenie związane z analizą danych pomiarowych
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu wyrobów certyfikowanych (ATEX, IECEx)

Mandatory legal footer to be added at the bottom of job description

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy