Electrician

Hays Poland

Opole, opolskie

Hays Poland

Electrician

Opole
Electrician
Opole
NR REF.: 1148827

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w okolicach Opola, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Elektryka (dział Utrzymania Ruchu).

Zakres obowiązków:

  • Bieżące usuwanie awarii maszyn oraz linii produkcyjnych
  • Okresowe przeglądy oraz konserwacja maszyn produkcyjnych oraz urządzeń elektroenergetycznych
  • Montaż, rozbudowa oraz konserwacja instalacji elektrycznej oraz oświetleniowej na terenie zakładu
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • Raportowanie wykonanych prac oraz napraw
  • Współpraca z pozostałymi służbami UR oraz firmami zewnętrznymi

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe o profilu elektrycznym
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku elektryka w zakładzie produkcyjnym
  • Umiejętność czytania schematu elektrycznego
  • Praktyczna znajomość przemysłowych instalacji elektrycznych oraz układów sterowania maszyn
  • Podstawowa znajomość układów automatyki przemysłowej
  • Uprawnienia SEP G1 E, D oraz pomiarowe do 20kV
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku
  • Premię roczną, świąteczną
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy z okolic Kluczbork/Wołczyn lub częściowy zwrot kosztów dojazdu własnym środkiem transportu
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość szkoleń i rozwoju swoich umiejętności

Jeżeli ta oferta jest dla Ciebie interesująca i pochodzisz z okolic Kluczborka, Wołczyna, Brzegu czy Opola, prześlij Nam swoje CV za pomocą przycisku "Aplikuj".
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy