Electrical Manager

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Electrical Manager poszukiwany!

Informacje o kliencie

Nasz Klient to znany na rynku Deweloper i zarządca nieruchomości zaawansowanych technologicznie - parki przemysłowe, logistyczne, biurowce.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za całościową realizację projektu pod względem M&E, od jego początkowej fazy przygotowania, poprzez projekt, wsparcie w uzyskiwaniu pozwoleń, przetargi, realizację, aż do jego zakończenia i przekazania najemcy.

  • kontrola zapisów i koncepcji do KIP, DŚ, PB w celu uniknięcia konieczności zmiany np. na PB (ilość emitorów, moce, emisje itp.)
  • optymalizacja i standaryzacja rozwiązań instalacyjnych - współpraca z Działem Property Managment w celu wyeliminowania błędów wykonawczych (koszty serwisu, uciążliwości napraw, kontrola kosztów),
  • aktualizacja specyfikacji (do uwag zarządców nieruchomości, zmian rynkowych itp.)
  • wsparcie techniczne w rozmowach z klientami
  • bieżąca kontrola realizacji pod kątem jakości pracy i zainstalowanych urządzeń
  • pomoc w przygotowaniu/weryfikacji wniosków o dostawę mediów - bieżące wsparcie w fazie pre-development
  • pakiety przetargowe
  • zdefiniowanie punktów styku dla branż instalacyjnych przy pakietowaniu robót
  • wsparcie Działu Leasingu w procesie ofertowania
  • wsparcie w fazie DD (dostępność mediów, kosztorysowanie, ryzyka)

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym;
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w pracy po stronie generalnego wykonawcy;
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem i procesami budowlanymi;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel);
  • Umiejętności analityczne i negocjacyjne;
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stała współpraca w oparciu o umowę o pracę,
  • praca przy ciekawych i zaawansowanych projektach pod kątem technologii,
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód),
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. karnet sportowy, prywatna opieka medyczna).
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page