ElasticSearch Engineer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1131417

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 70- 150 zł netto/h

Zadania:

  • Odpowiedzialność za projektowanie i optymalizację wskaźników ElasticSearch
  • Tworzenie wizualizacji Kibana
  • Budowanie koncepcji środowiska do przetwarzania i zarządzania danymi w sieci
  • Automatyzacja procesu przetwarzania danych

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza z obszaru ELK, Hadoop, Linux
  • Mile widziana znajomość Web (JavaScript, D3), REST
  • Doświadczenie w pracy z dużą ilością danych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/ C1 (praca w języku angielskim )

Oferujemy:

  • Duże możliwości rozwoju (praca kreatywna i bardzo koncepcyjna)
  • Praca zdalna: 2 dni w tygodniu
  • Podróże służbowe: Frankfurt, Berlin
  • Praca w międzynarodowym zespole, który stawia na dzielenie się wiedzą
  • Przestrzeń na rozwój swoich pomysłów i wizji
  • Elastyczne godziny pracy 7.00-11.00
  • Benefity: MultiSport i Medicover
  • Pracę dla top firmy z branży telekomunikacyjnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland