Ekspert SEO do Pracy Zdalnej nad Serwisami Internetowymi

Blue Coin

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy specjalisty SEO do pracy nad serwisami internetowymi o tematyce finansowej.

Jeżeli nawiążemy współpracę, będziesz ważną częścią niewielkiego, ale zgranego zespołu osób o uzupełniających się umiejętnościach, które łączy m.in. profesjonalizm, rzetelność, ambicja i uczciwość.

Uwaga: praca będzie wykonywana w formie zdalnej, z zastosowaniem komunikacji elektronicznej.

Do zakresu obowiązków będą należały następujące zadania:

  • wykonywanie cyklicznych audytów serwisów internetowych firmy,
  • przygotowywanie wytycznych i zaleceń dotyczących optymalizacji treści,
  • samodzielne pozycjonowanie serwisów internetowych firmy przy użyciu różnych technik,
  • tworzenie strategii pozyskiwania ruchu dla powierzonych serwisów,
  • monitoring rynku i analiza działań SEO konkurencji,
  • wsparcie w tworzeniu i realizacji ogólnej strategii marketingowej firmy.

My oferujemy Tobie:

  • pracę w systemie zdalnym, w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo),
  • możliwość ustalenia elastycznych godziny wykonywanej pracy,
  • profesjonalne podejście, ale jednocześnie luźny styl pracy, poczucie humoru i zrozumienie,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz kreatywnych rozwiązań,
  • współpracę długoterminową - zależy nam na osobach, które chcą z nami podjąć współpracę na dłużej (min. 1 rok).

Oczekujemy:

  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kampanii SEO,
  • umiejętności opracowywania strategii SEO, znajomości czynników rankingowych,
  • praktycznej znajomości Google Search Console, Google Analytics, Google Trends, Google News, Google Ads,
  • orientacji w zakresie narzędzi Semstorm, Senuto , Ahrefs, Majestic,
  • znajomości zasad poprawnej polszczyzny; umiejętności pisania tekstów poprawnych pod kątem: gramatycznym, ortograficznym i stylistycznym,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności,
  • mile widziane dobre rozeznanie w branży finansów/bankowości,
  • mile widziana bardzo dobra znajomość obsługi systemów CMS.

Jeżeli powyższa oferta jest dla Ciebie interesująca i spełniasz podane w niej kryteria - nie czekaj, prześlij nam swoje CV jeszcze dziś. Ty niczym nie ryzykujesz, a my być może poszukujemy właśnie Ciebie i Twoich umiejętności!

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie zgłoszenia, ale zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Blue Coin funkcjonuje na polskim rynku od kwietnia 2013 r. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
min. 2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media