Ekspert IT ds. rozwiązań Cloudowych

ING TECH POLAND (dawniej ING Services Polska)

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:

  • Automatyzacja narzędzi do obsługi procesów i usług w ramach budowania bezpiecznych rozwiązań dla chmury prywatnej
  • Administracja narzędziami Orchestracji
  • Doskonalenie wewnętrznych procesów wspierających rozwiązanie chmury prywatnej wraz z dostosowaniem ich do obowiązujących standardów
  • Udział w międzynarodowych projektach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w branży IT (min 3 lata)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność pracy w grupie

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętności programistyczne: .Net, Angular/JavaScript
  • Umiejętności pisania skryptów: Shell, Power Shell oraz procedur SQL
  • Znajomość narzędzi: Puppet/Ansible/DSC, Orchestrator/Service Management Automation/Azure Automation, System Center
  • Znajomość platformy Windows/Red Hat na poziomie administracji systemem operacyjnym i narzędziami wspierającymi
  • Doświadczenie w pracy zgodnie z metodologią SCRUM
  • Certyfikaty potwierdzające wiedzę z obszaru IT

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Okazjonalne podróże służbowe do krajów Europy
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych).

Prezentacja firmy

ING TECH POLAND to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Kontrola jakości