Ekspert - inżynier ds. instalacji sanitarnych (greenfield; relokacja)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Szczecin

Kariera osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie przebiegała trzyetapowo. Na każdym z tych etapów rolą pracownika będzie kompleksowe zarządzanie instalacjami sanitarnymi oraz współpraca z zespołem realizacji projektu, generalnym wykonawcą, organami administracji państwowej, inspekcjami.

Kluczowe zadania:

W fazie przygotowywania projektu:
• Koordynacja dokumentacji technicznej w obszarze sanitarnym w projekcie budowy nowej fabryki,
• Opiniowanie dokumentacji, konsultacje branżowe,
• Zarządzanie dokumentacją techniczną w powierzonej branży,

W fazie realizacji projektu:
• Koordynacja i nadzór nad realizacją projektu instalacji sanitarnych przez generalnego wykonawcę,
• Monitorowanie realizacji prac montażowych w zakresie instalacji sanitarnych,

W fazie eksploatacji:
• Nadzór nad utrzymaniem ruchu instalacji,
• Planowanie przeglądów, remontów i konserwacji,
• Nadzór nad realizacją prac serwisowych,
• Weryfikacja i aktualizacja dokumentacji.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze inżynierii sanitarnej,
• Mile widziane uprawnienia budowlane (wykonawcze lub projektowe),
• Doświadczenie na stanowisku inżynierskim w przemyśle - minimum 3 lata; mile widziane w obszarze nowych inwestycji oraz z zakresu projektowania, wykonawstwa, odbioru lub eksploatacji instalacji sanitarnych,
• Umiejętność sprawnej obsługi programów pakietu MS Office, Outlook, MS Project, Visio; mile widziana znajomość AutoCad,
• Dobra praktyczna znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca swobodne rozmowy biznesowe,
• Gotowość do odbywania międzykontynentalnych podróży służbowych,
• Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferta obejmuje:
• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę stałą bezpośrednio u Pracodawcy - nie tylko na czas realizacji projektu,
• Atrakcyjne wynagrodzenie wynikające z doświadczenia i prezentowanych kompetencji, a do tego pakiet realnych do uzyskania premii,
• Unikalną możliwość udziału w realizacji potężnej inwestycji,
• Międzynarodowe środowisko biznesowe,
• Dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku,
• Bogaty pakiet benefitów,
• Wsparcie w relokacji.

Numer referencyjny: EIS/SZN/10.19
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.